13. targi tekstyliów domowych

6.09.2018 // Centrum Praskie Koneser, Warszawa

Zarejestruj się

Wykład: Trendy w wyposażeniu wnętrz na wiosnę–lato 2018

2017-08-30

W ramach programu towarzyszącego targów IDF zapraszamy na wykład "Trendy w wyposażeniu wnętrz na wiosnę–lato 2018", który poprowadzi Jerzy Osika, prezes firmy Promedia.

Dzięki wiedzy o trendach możemy stworzyć kolekcje, które będą się lepiej sprzedawały. Gdzie znaleźć rzetelne informacje o tendencjach? Najlepszym źródłem wiedzy są agencje trendów, takie jak nowojorska agencja Fashion Snoops, która prognozuje tendencje z prawie dwuletnim wyprzedzeniem, analizując zjawiska społeczne, targi branżowe i świat sztuki. Wśród kierunków na wiosnę–lato 2018, które wymienia Fashion Snoops, znalazł się m.in. eklektyczny trend „Angielska Róża” łączący multikulturowe wpływy oraz meble vintage z nowoczesnym wystrojem. Obok niego pojawia się „Stały Ląd” – tendencja wyrażająca ideę powrotu do prostego życia i jakości artystycznego rzemiosła, ale sięgająca także po elementy dekonstrukcji. Nieco wyciszenia do wnętrz wprowadzi natomiast „Aura” skoncentrowana na poszukiwaniu spokoju i pozytywnych wibracji.

Wykład poprowadzi Jerzy Osika, ekspert związany z branżą od 20 lat, wykładowca na międzynarodowych targach i konferencjach (m.in. w Las Vegas, Toronto, Hongkongu, Bombaju, Frankfurcie nad Menem, Lipsku, Walencji, Porto, Kijowie), jak i w kraju (dla uczestników zagranicznych misji handlowych, konferencji, forów i kongresów, międzynarodowych targów branżowych, w tym wyposażenia wnętrz, mody, marketingu i retailu). Jerzy prowadzi szkolenia z zakresu sprzedaży, marketingu, visual merchandisingu, trendów oraz rynków zagranicznych. Jest przedstawicielem Polski w Radzie Ekspertów światowego konkursu Euroshop Retail Design Award. Doradza przedsiębiorcom w zakresie zarządzania, sprzedaży, marketingu i trendów. Jerzy Osika jest prezesem firmy Promedia i wyłącznym reprezentantem agencji Fashion Snoops na Polskę. Firma Promedia Jerzy Osika jest także przedstawicielem Pantone oraz właścicielem mediów branżowych (m.in. „Ambiente”, www.ambiente.info.pl oraz „Ambiente International”), organizuje szereg konferencji, szkoleń i targów dla branży wyposażenia wnętrz.

Serwis używa plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich użycie. ×