13. targi tekstyliów domowych

6.09.2018 // Centrum Praskie Koneser, Warszawa

Zarejestruj się

Nowoczesne rozwiązania e-commerce B2C/B2B, które zwiększają sprzedaż.

2017-09-01

W ramach programu towarzyszącego targom IDF, Igor Czajkowski, General Manager w 2ClickShop, poprowadzi wykład na temat nowoczesnych rozwiązań e-commerce B2C/B2B, które zwiększają sprzedaż.

Nowoczesny e-commerce daje dużo więcej możliwości niż klasyczny sklep internetowy: może wpływać na zachowania użytkowników w celu wpłynięcia na ich decyzje zakupowe; może ułatwiać odbiorcom hurtowym składanie dużych lub powtarzalnych zamówień; może ułatwiać projektantom tworzenie ofert dla odbiorców końcowych. Podczas prezentacji zostaną pokazane przykłady m.in. takich rozwiązań.

Igor Czajkowski, General Manager w 2ClickShop - W branży e-commerce od 1999 roku. Przez 13 lat prowadził własny sklep internetowy, w którym wdrażał wizjonerskie rozwiązania, doprowadzając to przedsięwzięcie do pozycji lidera w Polsce. Ma 11-letnie, korporacyjne doświadczenie w zarządzaniu projektami, marketingu i rozwoju produktu, ale również doświadczenie w małym startupie i wprowadzaniu nowego narzędzia marketingowego na Polski rynek. Pasjonat e-commerce, a w szczególności połączeń na styku growth hackingu, marketingu, użyteczności, psychologii behawioralnej i optymalizacji obsługi klienta. Dzisiaj skupia się na rozwoju dedykowanej, innowacyjnej platformy e-commerce dla B2C i B2B - 2ClickShop.

2ClickShop to dedykowana platforma e-commerce B2C i B2B automatyzująca sprzedaż wielokanałową, zintegrowana z systemami magazynowymi oraz systemami klasy ERP w czasie rzeczywistym. 2ClickShop posiada setki modułów oraz integracji, które są indywidualnie wdrażane, zgodnie z potrzebami klientów. Platforma e-commerce 2ClickShop to jedyne na rynku rozwiązanie, zapewniające tak dużą elastyczność opartą o unikalne połączenie funkcjonalności systemów (PIM - system zarządzania informacją o produkcie, CMS - system zarządzania treścią, e-commerce B2C, e-commerce B2B, e-mail marketing) oraz opieki autorskiego zespołu wdrożeniowego.

Serwis używa plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich użycie. ×