13. targi tekstyliów domowych

6.09.2018 // Centrum Praskie Koneser, Warszawa

Zarejestruj się

12. edycja Interior Design Forum

2018-01-17

1. marca 2018 na stadionie PGE Narodowy w Warszawie odbędzie się kolejna edycja targów Interior Design Forum. Jest to jedyne wydarzenie w Polsce w całości poświęcone branży tekstyliów domowych, które łączy w sobie szeroką ofertę wystawienniczą najlepszych producentów i importerów tekstyliów z bogatą częścią merytoryczną. Tegoroczne targi to też szereg nowości, które z pewnością ucieszą odwiedzających.

Podczas 12. edycji targów IDF swoją najnowszą ofertę zaprezentuje kilkadziesiąt polskich i zagranicznych firm i marek z branży tekstyliów domowych. Odwiedzający w jednym miejscu znajdą wszystko, czego potrzebują - od dekoracji okiennych (firany, rolety, karnisze), poprzez wykładziny i tapety, aż po tkaniny obiciowe, nakrycia stołowe, pościel i tekstylia łazienkowe. Nowością w 2018 roku będzie specjalna oferta skierowana do branży HoReCa, w której zobaczymy propozycje idealne dla biur, hoteli czy restauracji. W tym roku targi Interior Design Forum rozwiną się również o nową strefę technologiczną, gdzie odbywać się będą prezentacje i szkolenia dotyczące aktualnych rozwiązań. Ta część z pewnością zainteresuje stałych gości targów, czyli przedstawicieli sklepów z wyposażeniem wnętrz, studia dekoracji okien, a także sieci detaliczne i dekoratorów wnętrz.

Podczas 12. edycji targów IDF swoją najnowszą ofertę zaprezentuje kilkadziesiąt polskich i zagranicznych firm i marek z branży tekstyliów domowych. Odwiedzający w jednym miejscu znajdą wszystko, czego potrzebują - od dekoracji okiennych (firany, rolety, karnisze), poprzez wykładziny i tapety, aż po tkaniny obiciowe, nakrycia stołowe, pościel i tekstylia łazienkowe. Nowością w 2018 roku będzie specjalna oferta skierowana do branży HoReCa, w której zobaczymy propozycje idealne dla biur, hoteli czy restauracji. W tym roku targi Interior Design Forum rozwiną się również o nową strefę technologiczną, gdzie odbywać się będą prezentacje i szkolenia dotyczące aktualnych rozwiązań. Ta część z pewnością zainteresuje stałych gości targów, czyli przedstawicieli sklepów i sieci detalicznych z wyposażeniem wnętrz, studia dekoracji okien, a także projektantów i dekoratorów wnętrz.

Targi IDF co roku przyciągają odwiedzających nie tylko możliwością nawiązania cennych relacji biznesowych, ale także wyjątkowo bogatą ofertą merytoryczną. Również w tym roku organizatorzy szykują ciekawy program wykładów i prezentacji. Uczestnicy dowiedzą się m.in. jak zyskać lojalnych klientów, stworzyć atrakcyjną wystawę sklepową, zastosować nowoczesne narzędzia e-mail marketingu czy zaprojektować wnętrza hotelowe. Wykłady poprowadzi Jerzy Osika - właściciel firmy Promedia, ekspert ds. sprzedaży i marketingu, wykładowca na najważniejszych światowych targach i konferencjach - oraz zaproszeni przez niego eksperci:

  • Wioletta Kulińska, adwokat w kancelarii Magnusson Tokaj i Partnerzy,
  • Łukasz Hardek, Sales Manager, firma Freshmail,
  • Monika Mroczkowska - Białasik, wykładowca Szkoły Wnętrz i Przestrzeni, Krakowskie Szkoły Artystyczne,
  • Olka Barczak, główny projektant i Piotr Barczak, właściciel 3B Studio.

W trakcie programu towarzyszącego odbędzie się także ceremonia wręczenia nagród laureatom konkursu Interior Design Awards na najlepsze aranżacje wnętrz hotelowych.

Aby wziąć udział w wydarzeniu wystarczy zarejestrować się przez stronę: http://www.interiordesignforum.pl/.

Dla handlowców zawodowo związanych z branżą tekstyliów domowych, architektów, dekoratorów oraz projektantów wnętrz, przedstawicieli branży HoReCa, studentów i uczniów szkół związanych z branżą oraz mediów udział w targach jest bezpłatny

Serwis używa plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich użycie. ×