13. targi tekstyliów domowych

6.09.2018 // Centrum Praskie Koneser, Warszawa

Zarejestruj się

Wykład "Email marketing szyty na miarę"

2018-02-08

W programie Interior Design Forum, oprócz wykładów na temat trendów w wyposażeniu wnętrz, znajdą się też tematy poświęcone sprzedaży i marketingu w handlu detalicznym. Jedną z takich prelekcji będzie wykład "Email marketing szyty na miarę", który poprowadzi Łukasz Hardek, Sales Manager w firmie FreshMail.

Łukasz Hardek

Od 2012 roku związany z FreshMailem, gdzie zarządza działem sprzedaży i buduje dobre relacje z aktualnymi i przyszłymi klientami. Dzieli się swoją email marketingową wiedzą w trakcie licznych prelekcji i warsztatów. Doświadczenie zdobyte wcześniej w Onecie i Interii z powodzeniem wykorzystuje na polu email marketingu. Wierny fan horrorów klasy B i włoskiej kuchni.

FreshMail to nowoczesne narzędzie do tworzenia oraz wysyłki newsletterów i mailingów do własnej bazy klientów. Pozwala w pełni zautomatyzować budowanie listy odbiorców oraz wysyłkę newsletterów. Dodatkowo posiada wiele przydatnych funkcji, które zoptymalizują Twoją komunikację mass mailingową. Dzięki temu zaoszczędzisz sporo czasu i zwiększysz efektywność swoich wysyłek.

Serwis używa plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich użycie. ×