13. targi tekstyliów domowych

6.09.2018 // Centrum Praskie Koneser, Warszawa

Zarejestruj się

Jury konkursu Interior Design Awards

2018-02-09

1. marca podczas targów Interior Design Forum nagrodzimy najlepsze wnętrza hotelowe w Polsce. Zwycięzców konkursu Interior Design Awards wybierze jury w składzie:

Ewa Fijałkowska (przewodnicząca jury)

Dziennikarka od wielu lat zajmująca się tematyką architektury, designu i marketingu. Pracowała w takich magazynach, jak „Warsaw Voice”, „Brief” i „Marketing&More”. Obecnie w wydawnictwie Promedia prowadzi magazyny branżowe oraz opracowuje trendy w modzie i wyposażeniu wnętrz na szkolenia, a także do magazynów „Ambiente”, „Moda Męska” i „Fashionbusiness.pl”.

Rafał Szubstarski

Redaktor naczelny magazynu „Hotelarz” - największego i najstarszego pisma hotelarskiego w Polsce skierowanego do inwestorów, właścicieli i managerów hoteli oraz do architektów, projektantów wnętrz i dostawców wyposażenia dla branży hotelarskiej. „Hotelarz” ukazuje się od 1962 roku stanowiąc źródło informacji, inspiracji, wiedzy dla kolejnych pokoleń hotelarzy oraz platformę wymiany doświadczeń między uczestnikami rynku hotelarskiego.

Katarzyna Orlikowska

Od 8 lat redaktor naczelna miesięcznika "Meblarstwo - Komponenty i Technologie", który nieprzerwanie od 17 lat ukazuje na rynku dostarczając fachowej wiedzy na temat aktualnie panujących trendów we wzornictwie, prezentując najnowsze akcesoria i technologie służące do produkcji mebli oraz informując o najważniejszych wydarzeniach związanych z branżą meblarską. Miesięcznik jest ważnym narzędziem komunikacji pomiędzy producentami, kooperantami oraz odbiorcami produkowanych w Polsce mebli, ciesząc się uznaniem czytelników jak i dostawców w branży.

Maciej Podgórski

Redaktor naczelny czasopisma „Biznes Hotel”, od 5 lat twórca wielu ogólnopolskich konferencji dla branży hotelarskiej oraz czasopism bogatych w merytorykę z zakresu zarządzania hotelami. 

 

 

Anna Wachowiec

Redaktor portalu myfloor.pl, od początku swojej kariery zawodowej związana jest z mediami branżowymi. Z myfloor.pl współpracuje od 2014 roku. Podejmuje się tworzenia tekstów dotyczących designu i trendów we wnętrzach. Prywatnie również ten temat ją pasjonuje, jest też miłośniczką rozwiązań DIY. 

 

Maria Gonta

Wieloletni ekspert portalu polskaniezwykla.pl., członek Klubu Regionalistów przy WiMBP w Gorzowie, członek Polsko- Niemieckiego Stowarzyszenia "Educatio" Pro Europa Viadrina, wykładowca turystyki na UTW w Gorzowie, organizator prelekcji o tematyce podróżniczej. Pasjonatka podróży, niekoniecznie utartymi szlakami, szukająca mało znanych atrakcji, o których przewodniki nie wspominają. Teksty podróżnicze publikuje na portalach społecznościowych i blogach.

Karolina Chodkowska

Redaktor naczelna portalu mieszkaniezpomyslem.pl na którym miłośnicy dobrego designu i aranżacji wnętrz od ponad 10 lat znajdują fachowe porady oraz inspiracje pomocne w urządzaniu różnego rodzaju pomieszczeń. Z mediami związana od 2007 roku. Prywatnie miłośniczka pisania, fotografii, urządzania wnętrz, a także niesztampowych rozwiązań we wszystkich dziedzinach życia.

Serwis używa plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich użycie. ×