targi tekstyliów domowych i obiektowych

Warszawa, Centrum Praskie Koneser, 5.09.2019, 9:00 - 17:00

Zarejestruj się

Trendy w kolorystyce wnętrz

2018-08-09

Kolor to jeden z najważniejszych elementów budujących charakter wnętrz. Jak jednak go okiełznać, gdy co roku ogłaszana jest nowa dominująca barwa? Podczas wykładu pt. „Kolorystyczne trendy– farby, tapety, materiały” poznamy kilka zasad, jak poskromić wnętrza w najbliższym sezonie.

Nadchodzi rewolucja kolorystyczna we wnętrzach, zaskakująca przede wszystkim swoją różnorodnością. Po latach dominacji bieli i szarości zachwycamy się kolorem. To czas nieoczywistych połączeń w aranżacji wnętrz. Obserwujemy również wielki powrót tapet, które nie tylko zmieniają charakter wnętrza ale i nadają mu styl. Efekt „future wall” to mocny akcent, który stanie się ważnym elementem dekoracyjnym najbliższych lat. Podczas wykładu Izabela Żak odpowie na pytania: co wpłynęło na te zmiany, jakie trendy będą królować w najbliższym czasie we wnętrzach, na jakie kolory zwrócić uwagę, jakie oczarują nas na długo, a jakie szybko przeminą, a także jak uzyskać nowe połączenia kolorów przy użyciu farb, tapet i dodatków.

O prelegentce:

Izabela Żak – doradca architektów, inicjatorka nowych i śmiałych rozwiązań we wnętrzach. Jak mało kto, zna się na kolorach, łączeniach faktur oraz różnych połysków. Od 9 lat zawodowo związana z firmą Flügger. Posiada wieloletnie doświadczenie we współpracy z architektami oraz dekoratorami wnętrz. Służy pomocą i radą, nie tylko jako wizjoner, ale również praktyk. Miłośniczka architektury i designu. Prowadzi wykłady i szkolenia z zakresu nowości produktowych, ich zastosowania oraz użyteczności.

Serwis używa plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich użycie. ×