targi tekstyliów domowych i obiektowych

Warszawa, Centrum Praskie Koneser, 5.09.2019, 9:00 - 17:00

Zarejestruj się

Opinie Wystawców o targach IDF - firma Marcin Dekor

2015-09-17

Zapytaliśmy naszych Wystawców o ich wrażenia na temat VII edycji targów Interior Design Forum. Jako pierwszą prezentujemy opinię przedstawiciela firmy Marcin Dekor, pana Tomasza Rawskiego:

Firma Marcin Dekor już po raz siódmy uczestniczyła w IDF. O  tym, że jest to dla nas ważne wydarzenie targowo-wystawiennicze świadczy fakt,  iż bierzemy w nim udział od samego początku. Według nas jest to bardzo dobrze rozwijająca się impreza targowa przeznaczona dla firm, dekoratorów i projektantów z branży wyposażenia wnętrz. Z edycji na edycję zwiększa się liczba zarówno wystawców, jak i odwiedzających, co świadczyć może o potrzebie i zasadności tego typu wydarzenia na polskim rynku wyposażenia wnętrz, a w szczególności rynku dekoracji okiennych, dla którego tak naprawdę, poza targami „Home Dekor” w Poznaniu, brakuje tego typu spotkań targowo-konferencyjnych.

Dla nas jest to doskonała okazja do spotkania się z naszymi dotychczasowymi partnerami, jak również do przedstawienia oferty nowym klientom. Na targach przypomnieliśmy naszą dotychczasową ofertę oraz przedstawiliśmy nowe produkty, które premierę mają właśnie jesienią tego roku. Mówimy tu o nowej kolekcji karniszy „Residence” o średnicy 35 mm występującej w nowych kolorach, nowej przelotce do firan i zasłon o średnicy 55 mm. Ponadto zaprezentowaliśmy również nowe systemy aranżacji okien takie, jak system rolety rzymskiej „Spring Cord” z napędem sznurkowo-sprężynowym (który poszerzy naszą ofertę jeszcze w tym roku) oraz wprowadzony ostatnio system taśm „Wave Uniwersalny”, pasujący do większości typów karniszy występujących na polskim rynku. - Tomasz Rawski, Marcin Dekor.

Serwis używa plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich użycie. ×