targi tekstyliów domowych i obiektowych

Warszawa, Centrum Praskie Koneser, 5.09.2019, 9:00 - 17:00

Zarejestruj się

Opinie Wystawców o targach IDF - Fabryka Firanek i Koronek Haft

2015-09-21

Monika Klejszmidt-Stachyra, specjalista ds. rozwoju rynków i komunikacji w Fabryce Firanek i Koronek Haft, podsumowała wrześniowe wydarzenia:

"Nasza firma pierwszy raz wzięła udział w targach Interior Design Forum. Tak, jak się spodziewaliśmy, to spotkanie przyniosło nam wiele korzyści. Przede wszystkim jesteśmy zadowoleni ze znakomitej frekwencji zwiedzających. W tym gronie znalazło się wielu profesjonalistów zainteresowanych naszą ofertą. Mamy konkretne propozycje ze sklepów internetowych, od odbiorców hurtowych i detalicznych. Spotkaliśmy się też z naszymi dotychczasowymi klientami, którzy zapoznali się z nowymi propozycjami firan żakardowych i tkanin dekoracyjnych. Obie kolekcje dostępne będą na przełomie września i października br. Nasze wyroby charakteryzuje nowoczesne wzornictwo, szeroka kolorystyka oraz wysoka jakość. Jedną zalet jest także przystępna cena.

W realizacji targów Interior Design Forum doceniamy dobór odpowiedniego, naszym zdaniem, terminu oraz bardzo sprawne działania logistyczne organizatorów. Biorąc to wszystko pod uwagę na pewno w naszych planach uwzględnimy udział w wiosennej edycji tego wydarzenia targowo-konferencyjnego."

Serwis używa plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich użycie. ×