targi tekstyliów domowych i obiektowych

Warszawa, Centrum Praskie Koneser, 5.09.2019, 9:00 - 17:00

Zarejestruj się

Opinie Wystawców o targach IDF - Gerster

2015-10-02

Pani Joanna Rozumek z firmy Gerster, opowiedziała o swoich doświadczeniach związanych z targami IDF:

"Gerster uczestniczył w Interior Design Forum już po raz piąty. W stosunku do poprzednich targów VII edycja skupiła więcej wystawców. Wzrosła też frekwencja zwiedzających. Cieszymy się, że ranga tego wydarzenia wciąż podnosi się i pozwala na rozwój zarówno targom, jak i uczestnikom.

Dzięki obecności na Interior Design Forum mamy możliwość kontaktu z projektantami, architektami oraz studiami dekoracji wnętrz, i to nas satysfakcjonuje. Jednak szczególnie jesteśmy zadowoleni z rosnącego zainteresowania tym spotkaniem sklepów branżowych. Nawiązanie kontaktów właśnie z nimi jest dla nas ważne ze względu na to, że  prowadzimy wyłącznie sprzedaż belkową.

Moje wrażenia związane z lokalizacją targów powoli ewoluują. Z jednej strony uważam, że asortyment z naszej branży wymaga szczególnej, estetycznej oprawy, wobec tego miejsce ekspozycji powinno ją zapewniać. Z drugiej strony – warszawski Stadion Narodowy jest komfortowo skomunikowany z miastem, dysponuje wygodnym parkingiem i przede wszystkim – został zaakceptowany zarówno przez wystawców, jak i zwiedzających. Bez względu na lokalizację targów Interior Design Forum, na pewno powinny się one odbywać w Warszawie. Z naszego punktu widzenia jest to uzasadnione zarówno logistycznie, jak też handlowo. Można też rozważyć organizację targów w trybie dwudniowym.

Podczas tych targów zaprezentowaliśmy naszą standardową ofertę. Na ekspozycji pojawiło się jedynie kilka nowych produktów uzupełniających kolekcję. Nasi klienci znają już ten asortyment, jednak nowi, potencjalni partnerzy mieli okazję zapoznać się z nim po raz pierwszy."

Serwis używa plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich użycie. ×