targi tekstyliów domowych i obiektowych

Warszawa, Centrum Praskie Koneser, 5.09.2019, 9:00 - 17:00

Zarejestruj się

Opinie Wystawców o targach IDF - Ridex

2015-10-06

Wojciech Bartkowiak z firmy Ridex o targach tekstyliów domowych IDF:

"Podczas jesiennej edycji targów Interior Design Forum zwróciliśmy szczególną uwagę na wzrost frekwencji zwiedzających. Oczywiście ten fakt nas cieszy, zwłaszcza, że wśród gości nie ma osób przypadkowych. Targi IDF odwiedzają profesjonaliści, ludzie z branży i to jest dla nas cenne. Z drugiej strony zauważyliśmy, że w przestrzeni targowej zrobiło się tłoczno. Wydaje mi się, że na kolejną edycję wydarzenia można przeznaczyć więcej miejsca. Jednocześnie chcę podkreślić, że jesteśmy zadowoleni z lokalizacji. Na Stadion Narodowy łatwo dojechać i jest to miejsce interesujące z definicji.

Dla firmy Ridex targi Interior Design Forum to okazja do podtrzymania kontaktów z dotychczasowymi klientami oraz nawiązania nowych relacji branżowych. Prezentujemy też tutaj swoją najnowszą ofertę produktową. Jednak konkretne rozmowy handlowe przeprowadzamy raczej podczas spotkań indywidualnych z klientami.

Podczas targów IDF premierę miały nasze 3 kolekcje wyróżniające się bardzo nowoczesnym charakterem. Są to tkaniny, które w swojej bazie mają naturalne sploty i kolory, a o ich nowoczesnej stylistyce decydują dodane elementy takie, jak na przykład metaliczno-szklany szlachetny połysk. Na Interior Design Forum zaprezentowaliśmy również naszą nową markę z dystrybucji: Fabricology, którą mamy u siebie od miesiąca. Są to tkaniny spełniające najwyższe standardy jakości pod względem trwałości, wytrzymałości oraz trudnopalności. W zdecydowanej większości posiadają certyfikaty M1, C1, B1, Crib 5 oraz IMO/MED."

Serwis używa plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich użycie. ×