targi tekstyliów domowych i obiektowych

Warszawa, Centrum Praskie Koneser, 5.09.2019, 9:00 - 17:00

Zarejestruj się

Opinie odwiedzających targi IDF - Mebart

2015-10-09

Barbara Janicka z firmy Mebart o targach Interior Design Forum:

"Targi Interior Design Forum umożliwiły mi poznanie nowych kolekcji tkanin krótko po ich pojawieniu się u dostawców. Zamiast czekać na przyjazd kolejnych przedstawicieli do naszej siedziby, mogłam wcześniej wybrać interesujące mnie wzory. Ponadto ogląd tak wielu tkanin w jednym miejscu buduje zawsze lepszy obraz trendów: tego, co jest na czasie, i w jakim kierunku rozwijają się stylizacje okien.

Targi IDF były również okazją do spotkania w gronie „branżowych” przyjaciół z wielu zakątków Polski, z którymi można było porozmawiać i wypić dobrą kawę (choć barek kawowy był zbyt oddalony od ekspozycji). Dobór wystawców uważam za jak najbardziej trafny, zresztą większość firm wystawiała się tu przynajmniej po raz drugi. Frekwencja zwiedzających w mojej ocenie też była zadowalająca. Termin targów mi odpowiadał, gdyż pozyskane odpowiednio wcześnie nowe kolekcje tkanin, pozwolą wejść w najbliższy sezon świąteczny z nowymi pomysłami i świeżością w aranżacjach.

Jak zwykle, cenną częścią programu (i dla mnie najważniejszą) był wykład Jerzego Osiki, prezesa firmy Promedia, na temat trendów światowych."

Serwis używa plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich użycie. ×