13. targi tekstyliów domowych

6.09.2018 // Centrum Praskie Koneser, Warszawa

Zarejestruj się

Szkolenie Interior Trends

2015-11-26

Edycje szkolenia 2016:

14 kwietnia – trendy na sezon wiosna- lato 2017

25 sierpnia - trendy na sezon jesień- zima 2017/18

 

29 września 2015 na szkoleniu Fashion Snoops i firmy Promedia można było zapoznać się z trendami w wyposażeniu wnętrz na jesień-zimę 2016/17. Zaprezentowano tendencje w designie artykułów dekoracyjnych, mebli i aranżacji wnętrz.

Szkolenie Interior Trends obejmowało najbardziej przydatne zagadnienia dotyczące trendów na sezon jesień- zima 2016/17. Można było dowiedzieć się, jakie będą najpopularniejsze materiały, grupy kolorystyczne, wzory czy też możliwości atrakcyjnego i nowatorskiego opracowania produktów na sezonowe okazje takie jak Halloween czy Boże Narodzenie.

Oprócz wykładów główne zagadnienia wzbogacone były ćwiczeniami utrwalającymi zdobytą podczas szkolenia wiedzę.

Partnerem tej edycji szkolenia był producent nici Amann. – Firmy z branży wnętrzarskiej, począwszy od producentów mebli tapicerowanych i materacy, po marki oferujące tekstylia domowe, od lat korzystają z naszych nici szwalniczych, zarówno ze względu na ich jakość jak i szeroką gamę kolorystyczną zgodną z najnowszymi trendami na świecie. Nasze partnerstwo w „Interior Trends” to konsekwencja naszych działań na rzecz wspierania najlepszego wzornictwa” – tłumaczy Leszek Raniewicz, prezes firmy Amann.

Szkolenia Interior Trends są cykliczne i odbywają się co pół roku. Już teraz zapraszamy na kolejne edycje 2016: 14 kwietnia – trendy na sezon wiosna- lato 2017 i 25 sierpnia - trendy na sezon jesień- zima 2017/18. Ich celem jest pomoc firmom w zwiększeniu sprzedaży, dzięki przygotowaniu kolekcji zgodnej z trendami w wyposażeniu wnętrz. Szkolenie jest skierowane do: właścicieli i prezesów firm, projektantów kolekcji, menedżerów produktu, kupców w sieciach detalicznych, architektów, dekoratorów i projektantów wnętrz. Szkolenie prowadzi Jerzy Osika, prezes firmy Promedia, przedstawiciel nowojorskiej agencji trendów Fashion Snoops.

Serwis używa plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich użycie. ×