13. targi tekstyliów domowych

6.09.2018 // Centrum Praskie Koneser, Warszawa

Zarejestruj się

Zainspiruj się na „Interior Trends”

2016-06-09

Zbliżająca się edycja „Interior Trends” to okazja do poznania najważniejszych światowych trendów w wyposażeniu wnętrz na sezon jesień-zima 2017/2018, opracowanych przez jedną z największych międzynarodowych agencji: Fashion Snoops z Nowego Jorku. 

Szkolenie, organizowane przez firmę Promedia reprezentującą w Polsce Fashion Snoops, odbędzie się 25 sierpnia br. w Golden Floor Sky (w budynku Millenium Plaza), przy Al. Jerozolimskich 123A, w Warszawie. Termin przyjmowania zgłoszeń upływa 18 sierpnia br., warto jednak zdecydować się wcześniej, by mieć pewność udziału w tym wydarzeniu. Informacji o zasadach udziału i agendzie spotkania udziela Agnieszka Pilars (a.pilars@promedia.biz.pl).

O najważniejszych inspiracjach, kolorystyce i wzornictwie, jak też o trendach okazjonalnych (m.in. Halloween, Boże Narodzenie) opowie Jerzy Osika – właściciel i prezes firmy Promedia, wydawca i redaktor naczelny czterech czasopism branżowych, w tym dwóch dla profesjonalistów z branży wyposażenia wnętrz. Cennym elementem spotkania będą warsztaty, które pozwolą utrwalić wiedzę pozyskaną podczas szkolenia.

Patronat medialny nad wydarzeniem objęły: Ambiente, Ambiente International, Biznes.Meble.pl, Infoarchitekta.pl, Liderbudowlany.pl, Meble.pl, Meblarstwo – Komponenty i Technologie, Nowy Magazyn, Wnętrze i ogród. 

Serwis używa plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich użycie. ×