targi tekstyliów domowych i obiektowych

28.02.2019, Warszawa

Zarejestruj się

Opinie Wystawców o targach IDF - firma JVD

2015-10-06

Krzysztof Kurczuk, przedstawiciel JVD, skomentował udział udział firmy w targach Interior Design Forum:

"Jako wystawca na targach Interior Design Forum osiągnęliśmy zakładane cele. Przede wszystkim spotkaliśmy się z dotychczasowymi klientami, którzy mieli szansę obejrzeć nasze nowe kolekcje tapet i tkanin. Udało się nam również nawiązać współpracę z nowymi odbiorcami. Wiele kolekcji prezentowanych przez nas na targach miało tego dnia swoją absolutną premierę w Polsce. Interior Design Forum było doskonałą okazją do tego, aby szersze grono ludzi z branży mogło je zobaczyć na żywo. Ponadto na podstawie opinii osób odwiedzających nasze stoisko, mogliśmy poznać oczekiwania rynku i dowiedzieć się, na czym mamy się skupić, przygotowując ofertę na 2016 rok.

Tegoroczną edycję targów IDF traktowaliśmy jako sondażową. Teraz mogę powiedzieć, że z pewnością weźmiemy udział w kolejnych latach. Organizacja wydarzenia stała na wysokim poziomie, a drobne niedogodności wyeliminujemy przy kolejnym forum. Zaletą organizacyjną na pewno było zapewnienie nieodpłatnego cateringu dla wszystkich uczestników, dzięki czemu nie musieliśmy się martwić o to we własnym zakresie.

Doceniam to, że w imprezie brali udział głownie ludzie z branży dekoracji wnętrz.  Umiejscowienie targów na Stadionie Narodowym uważam za „strzał w dziesiątkę”. Jednodniowy przebieg wydarzenia też uznaję za optymalny."

Serwis używa plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich użycie. ×