13. targi tekstyliów domowych

6.09.2018 // Centrum Praskie Koneser, Warszawa

Zarejestruj się

Interior Trends – o trendach na przyszły sezon!

2016-05-30

14 kwietnia 2016 r. na szkoleniu „Interior Trends” opartym o wiedzę przekazaną przez światową agencję Fashion Snoops, organizowanym przez firmę Promedia, można było zapoznać się z trendami w wyposażeniu wnętrz na wiosnę-lato 2017. Zaprezentowano tendencje w designie artykułów dekoracyjnych, mebli i aranżacji wnętrz.

Całodniowe spotkanie odbyło się w Golden Floor Sky (Millenium Plaza), w Warszawie, przy Al. Jerozolimskich 123a. Szkolenie obejmowało najbardziej przydatne zagadnienia dotyczące trendów na sezon wiosna-lato 2017 takich, jak „Old Havana”, „Cove” i „Meta Mix”. Można było dowiedzieć się, jakie będą najpopularniejsze materiały, grupy kolorystyczne, wzory czy też możliwości atrakcyjnego i nowatorskiego opracowania produktów na sezonowe okazje takie, jak Wielkanoc czy Dzień Matki. Oprócz wykładów Jerzego Osiki, prezesa firmy Promedia, który prowadził szkolenie, agenda wzbogacona została o praktyczne ćwiczenia utrwalające zdobytą podczas spotkania wiedzę.

Szkolenia „Interior Trends” są cykliczne i odbywają się co pół roku. Ich celem jest pomoc firmom w zwiększeniu sprzedaży, dzięki przygotowaniu kolekcji zgodnej z trendami w wyposażeniu wnętrz. Szkolenie jest skierowane do: właścicieli i prezesów firm, projektantów kolekcji, menedżerów produktu, kupców w sieciach detalicznych, architektów, dekoratorów i projektantów wnętrz. Szkolenia prowadzi Jerzy Osika, prezes firmy Promedia, przedstawiciel nowojorskiej agencji trendów Fashion Snoops.

Serwis używa plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich użycie. ×